مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
لینکستان تبیان زنجان معرف وب سایت شما
بیانات حضرت آیت الله خامنه ای مدظله
احادیث حضرت محمد
عکس و عکاسی مقالات
لینکستان وب سایت های مفید
امر به معروف و نهی از منکر
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
فعالان ارسال دعوتنامه این ماه
ارسال دعوتنامه


آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟ 

دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط rohisamadi با 120827 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 818
     درج شده در 2420 روز و 18 ساعت و 40 دقیقه قبل
    
وضعیت جغرافیایی مکه مکرمه و موقعیت مکانی مشاعر

مسئول واحد امداد ستاد مکه مکرمه :راه اندازی دفاتر امداد در منی و عرفات
تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

 

 نصب بالون‌های هوایی منقوش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی در محل چادرهای ایرانی

وضعیت جغرافیایی مکه مکرمه و موقعیت مکانی مشاعر (عرفات، مزدلفه و منی) و همچنین شباهت زیاد چادرها و معابر و مسیرها و تشدید فشردگی جمعیت در ایام تشریق، ضرورت سازماندهی نیروهای ستادی و امدادگر و همچنین نصب علایم، نشانه‌ها، رنگ‌ها و شماره‌ها را روشن‌تر می‌کند.
عبدالعظیم رضانیا، مسئول واحد امداد ستاد مکه مکرمه در تشریح تمهیدات مربوط به امداد و راهنمای زائرین در مشاعر مقدسه از استقرار ثابت دفتر امداد در مشاعر مقدسه خبر داد و گفت: دفتر امداد در روزهای هشتم و نهم ذیحجه در عرفات به آدرس بلوار اصلی (طریق 600) مکتب 4 ایجاد می شود. همچنین در روزهای نهم، دهم، یازدهم ودوازدهم ذیحجه نیز دفتر ثابت امداد در منی به نشانی خیابان اصلی (مقابل بعثه مقام معظم رهبری) فعال خواهد بود.
رضانیا از راه‌اندازی پایگاه‌های ثابت امدادی در مسیر رفت و برگشت به جمرات از جمله مقابل مسجد خیف و استقرار نیروهای امداد در 3 نقطه ورودی به منی و 3 منطقه در خیابان‌های اصلی منتهی به چادرهای ایرانی در روزهای نهم و دهم ذیحجه و 3 نقطه منتهی به جمرات در مسیر رفت و 3 نقطه در مسیر برگشت به عنوان دیگر اقدامات صورت گرفته واحد امداد در ایام تشریق نام برد.
مسئول واحد امداد ستاد مکه مکرمه از نصب دو بالون هوایی منقوش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی به ارتفاع 20 متر در محل چادرهای ایرانی در عرفات و منی خبر داد و افزود: همچنین علایم و نشانه‌ها و جهت نماها (فلش) و پرچم کشورمان در محل ورودی به منی و مسیر برگشت از جمرات به سمت چادرهای ایرانی نصب شده است.
وی ادامه داد: واحد امداد در پایان ایام تشریق (بعداز ظهر دوازدهم ذیحجه) جهت راهنمایی زائران به هتل‌های محل استقرار خود در شهر مکه مکرمه نسبت به استقرار یکصد نیروی امدادی از محورهای پنجگانه خروجی در طول خیابان عزیزیه و عمق برخی از مناطق اسکان زائران و ایجاد پایگاهای ثابت امدادی در مسیر خروج از منی (عزیزیه، طریق ملک خالد و خیابان صدقی) اقدام کرده است.

باز منتشر شده توسط rohisamadi در وب سایت تبیان مرکز زنجانتوجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.