مسابقه دین و اندیشه خانه قرآن باشگاه کاربران جامعه ورزشی خانواده خوشبخت دنیای کودکان آشپزی و تغذیه موبایل دانش و تکنولوژی مجله سلامت سیاست گردشگری
دنیای عکس و عکاسی اقتصاد زنان ادبیات هــنر سینما و تلویزیون بزرگان و مشاهیر مهدویت سرگرمی دانلود نرم افزار مرکز کتاب پایگاه ها جستجو روابط عمومی مقالات
     
صفحه اصلی وب سایت فید مطالب وب سایت عضویت رایگان در وب سایت جستجو در وب سایت سوالات رایج نقشه وب سایت درباره ما تماس با ما  

حتما ببینید
آشپزی به سبک تبیان
طرح ملی ملکوت
آموزش آشپزی
آپدیت روزانه ESET NOD 32 username password
امر به معروف و نهی از منکر
طبقه بندی موضوعی مطالب
فعال ترین اعضا این ماه
فعالان ثبت مطلب این ماه
فعالان ارسال دعوتنامه این ماه
فعالان نظر دهندگان این ماه
ارسال دعوتنامه

آیا مایلید دوستان خود را نیز دعوت به مشاهده محتوای بروز این وب سایت کنید ؟
آیا میدانید با ارسال هر دعوت نامه 5 امتیاز( به همراه 15 امتیاز رزرو) به مجموع امتیازات شما افزوده میشود ؟

 
دریافت رایگان مطالب
آیا میدانید میتوانید مقالات وب سایت را با استفاده از قدرت گوگل و بصورت روزانه در ایمیل خود دریافت و مطالعه کنید ؟؟
بیش از صد ها عنوان مطلب خواندنی را روزانه به همین راحتی و هر زمان که مایلید مطالعه کنید !
عضویت رایگان دریافت مقالات در ایمیل

برای مشاهده توضیحات بیشتر اشاره گر ماوس خود را روی هر عنوان نگه دارید . بخش مطالب روزانه اعضاء سرویس دیگری از خدمات وب سایت به اعضا میباشد که شما را قادر می سازد  مطالب و علاقه مندی های خود را در وب سایت درج نمایید .

این امکان زمینه حضور جدی شما را در دنیای مجازی اینترنت فراهم آورده و ضمن انتشار محتوای شما بنام خودتان ,  با کمک سرویس معرفی به موتور های جستجو , آنرا در  صدر جستجو ها و معرض دید هزاران کاربر روزانه  اینترنت و وب سایت قرار  دهد و کمک می کند  براحتی در جمع کاربران فعال خانواده ما قرار بگیرید .

توجه : نوشته  و مطالب این بخش دارای هویت شخصی از سوی کاربران ( ساختار وب لاگ) بوده و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .
قوانین ارسال مطلب را ببینید تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.

 
نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 62
     درج شده در 1141 روز و 8 ساعت و 16 دقیقه قبل
    

فروردین: مواظب باشید خوشبینی دوباره كشف شده تان شما را به زانو در نیاورد. شما احساس خوبی نسبت به زندگی خود دارید و به كارهایی كه انجام می‌دهید اطیمنان كامل دارید. اما دیگران سعی دارند دلیل این خوشبینی شما را بفهمند. شور و هیجان خود را متعادل كنید و اطلاعات خود را راجع به دوستانتان بیشتركنید. ملایم‌تر كردن جوش و خروش خود جوی مناسب برای دوستی‌های متعادل ایجاد می‌كند.


اردیبهشت: شما امروز از مطرح كردن نیازها و افشا كردن درد و دل‌هایتان با یك دوست و یا همكار خیلی صمیمی ‌خجالت نمی‌كشید. شما می‌توانید كاملاً رك حرف‌هایتان را بزنید و این موضوع اطرافیانتان را شگفت زده خواهد كرد، اما وقتی با لحن صمیمی ‌و خودمانی با آنها صحبت می‌كنید آنها نیز با كمال میل به حرف‌های شما گوش می‌دهند. اطلاع پیدا كردن از مرزهایی كه دیگران برای خود تعیین كرده‌اند امروز به راحتی حاصل نمی‌شود، ولی لازم است كه حتماً این كار را بكنید.


خرداد: امروز ماه در هفتمین خانه شما یعنی خانه دوستی‌ها حضور دارد و توجه شما را به سمت افراد دیگر متوجه ساخته است، بنابراین تفكرات دیگران برایتان خیلی مهم شده است. شما امروز زیاد میل ندارید به خودتان فكركنید، چراكه ایده كار كردن با یك دوست به نظرتان خیلی جالب و خوشایند است. اما حواستان باشد محصولاتی كه دیگران عرضه می‌كنند را خریداری نكنید، مگر اینكه در خصوص اصل بودنشان به اندازه كافی تحقیق كرده باشید.


تیر: شما امروز فكر می‌كنید كه می‌توانید به سرعت تمام كارهایتان را انجام داده و بعد هم می‌توانید استراحت كنید. ولی متأسفانه شما نمی‌توانید دقیقاً حدس بزنید كه انجام دادن تمام كارهایتان چقدر زمان می‌برد. باید مطمئن شوید كه به اندازه كافی وقت دارید؛ چرا كه اگر كارهایتان را ناتمام رها كنید و بعد بفهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی‌توانید از روزتان لذت ببرید.


مرداد: شما حتی اگر كارهای ناتمام زیادی هم داشته باشید، ولی دوست دارید امروز كاملاً خوش بگذرانید. اما كار و مسئولیت وقت زیادی برای تفریح و خوشی باقی نمی‌گذارد. وقتی كه شما به جای انجام دادن مسئولیت‌های خود به دنبال سعات و خوشبختی‌تان می‌روید خیلی هیجان زده می‌شوید. اگر شما كارهایتان را نیمه كاره رها كردید، حداقل راستگو باشید و برای آنهایی كه با این كار شما به زحمت افتاده‌اند دلیل خود را توضیح دهید.


شهریور: شما به اندازه كافی كار كرده‌اید، حالا وقت خوشی و تفریح كردن فرا رسیده است. اما به خاطر اینكه ماه در چهارمین خانه شما یعنی خانه وظایف خانگی قرار گرفته، لازم نیست برای خوش بودن حتماً از خانه بیرون بروید. شما می‌توانید یك كار جدید و سرگرم كننده در خانه برای خود پیدا كنید و یا یكی از دوستانتان را به خانه دعوت كرده، با او گپی دوستانه داشته باشید، غذا بخورید و یا چای بنوشید.


مهر: امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما یعنی خانه سفرهای كوتاه می‌باشد و ناآرامی‌و بی‌قراری‌تان امری كاملاً طبیعی است. شما امروز فقط برای اینكه از منزل خارج بشوید ممكن است كه به یك فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید.


آبان: شما امروز نسبت به خود حس خوبی دارید و همین اعتماد به نفس بالا دلیل خوبی است كه شما بخشی از پولتان را برای خرید اشیاء خاص اختصاص بدهید. شما نسبت به آینده خود فوق‌العاده خوش‌بین هستید، این موضوع باعث می‌شود كه به فكر تهیه كردن یك زندگی لوكس برای خود بیفتید. ولی بهتان توصیه می‌كنیم قبل از اینكه برای خودتان هزینه‌های اضافی بتراشید چند روزی صبر كرده تا ببینید كه آن موقع چه نظری خواهید داشت.


آذر: امروز ماه به نشانه شما بازگشته و شما را حساس و آسیب پذیر كرده است، برای اینكه شما دوست دارید احساسات خود را با فرد خاصی در میان بگذارید. اما فقط در مورد بخشی از نیازها و ترس‌های خود صحبت كنید؛ هم اكنون شما نسبت به واكنش‌های بد و منفی بیش از حد حساس شده‌اید. با وجود این تا چند روز آینده اعتماد به نفش خود را باز خواهید یافت و قادر خواهید شد تا بر هر مانعی غلبه كنید.


دی: شما معمولاً تا موقعی كه دلیل خوبی نداشته باشید خوش بینی و حس مثبت خود را پنهان نمی‌كنید و البته امروز این كار برای شما سیاستی عاقلانه محسوب می‌شود. شاید شما فكر می‌كنید كه افتخار كردن و بالیدن به اعتماد به نفستان دیگران را می‌رنجاند و حالا شما هم می‌خواهید از این كار اجتناب كنید تا دیگران هم از ایده‌های شما حمایت كنند. خوشبختانه رفتارهای سیساتمدارانه شما به نتیجه خواهد رسید، بنابراین به حس ششم خود اعتماد كنید و آن كاری را كه فكرمی‌كنید بهترین كار است انجام دهید.


بهمن: امروز پافشاری كردن روی اعتقاداتان، چه در محل كار، خانه و یا اجتماع كه باشد باعث بالا رفتن قدرت شما می‌شود. روش خاص شما برای نگاه كردن به جهان می‌تواند برای دیگران هم الهام بخش باشد، بنابراین وقتی در مورد نگرش خود نسبت به آینده صحبت می‌كنید، هیچ حقیقتی را مخفی نكنید. با فكر كردن به نگرانی‌ها و آرزوهای بیهوده و به درد نخور وقتتان را تلف نكنید. در عوض فقط لحظه حال را درك كرده و رهبری تمام كسانی كه می‌خواهند از شما پیروی كنند را برعهده بگیرید.


اسفند: دور و بر شما را دوستان و همكارانی احاطه كرده‌اند كه می‌توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما كاملاً واضح و روشن هستند و شما می‌توانید با افراد هم فكر خود آنها را درمیان بگذارید. یك مهمانی می‌تواند مكان كاملاً مناسبی برای یافتن صمیمیتی كه خواهانش هستید باشد، اما شما اكنون می‌توانید به یك شام كوچك بیرون از منزل هم اكتفا كنید.
 
 

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 40
     درج شده در 1141 روز و 8 ساعت و 19 دقیقه قبل
    
اهم برنامه‌هاي خبري پيش بيني شده فردا -چهارشنبه -كه شماري از آنها را گروه‌هاي خبري ايرنا پوشش خواهند داد، به اين شرح است:

** گروه سياسي
- مصاحبه مطبوعاتي رييس بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس ساعت 10 در خيابان فردوسي

**گروه اجتماعي
- نشست خبري سردار رويانيان ساعت10 صبح در ستاد مديريت حمل و نقل سوخت
- مراسم توديع و معارفه رييس پليس مواد مخدر ساعت 10 صبح در ستاد ناجا

**گروه علمي
- مراسم سالگرد پروتكل مونترال،‌ساعت هشت و سي دقيقه در سازمان محيط زيست
- دومين جشنواره رويان ساعت هشت و سي دقيقه در موسسه رويان

**گروه فرهنگي

- گردهمايي گزارشگران شبكه جوان،ساعت 9 صبح در فرهنگسراي رسانه
- نشست خبري مستند ساز خارجي، ساعت 10 صبح در برج ميلاد
- نشست خبري اجلاس جهاني مجمع اهل بيت،ساعت هشت و سي دقيقه در اين مجمع

**گروه اقتصادي
- همايش تجارتي ايران و عراق ساعت 10 صبح در اتاق ايران
- همايش هفته تعاون،‌ساعت هشت و سي دقيقه در مجتمع تلاش

** گروه ورزشي
- آغاز نوزدهمين دوره رقابتهاي بين المللي جودوي جام فجر به ميزباني ايلام


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 41
     درج شده در 1141 روز و 8 ساعت و 20 دقیقه قبل
    

آغاز توزيع كتاب‌هاي درسي در شهرستان‌ها

مديركل چاپ و توزيع كتاب‌هاي درسي وزارت آموزش و پرورش گفت: كتاب‌هاي درسي دوره‌هاي راهنمايي و دبيرستان از امروز 15 شهريور در شهرستان‌ها و از 20 شهريور در تهران توزيع مي‌شود.

به گزارش ايرنا احمد حسيني ديروز در نشست با خبرنگاران با اشاره به اينكه توزيع كتاب‌هاي ياد شده تا اول مهر ادامه خواهد داشت، افزود: فروش كتاب‌هاي درسي به همراه نوشت‌افزار يا سيمي كردن كتاب‌ها به صورت اجباري ممنوع است.

حسيني با اشاره به اين كه در سال تحصيلي جديد 12 ميليون و 300 هزار دانش‌آموز در مدارس به تحصيل مي‌پردازند، گفت: 1100 عنوان كتاب درسي با شمارگان 132 ميليون جلد در اختيار اين دانش‌آموزان قرار مي‌گيرد.او اضافه كرد: كتاب‌هاي پيش دانشگاهي و سال چهارم دبيرستان از تير در تمامي استان‌ها توزيع شده و در اختيار مناطق آموزشي قرار گرفته است، كتاب‌هاي فني و حرفه‌اي و كار دانش هم آخر تير امسال توزيع شد.

توزيع كارت كنكور كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد

توزيع كارت ورود به جلسه كنكور كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد از ساعت 11 صبح امروز (سه‌شنبه) از طريق سايت مركز آزمون آغاز مي‌شود.

به گزارش مهر، داوطلبان شركت‌كننده در كنكور كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني www.azmoon.org با وارد كردن اطلاعات ثبت‌نامي، كارت آزمون را دريافت كنند.توزيع كارت تا يك ساعت قبل از شروع آزمون ادامه دارد و آزمون روز جمعه 18 شهريور در دو نوبت برگزار مي‌شود.

زمان ثبت‌نام ورودي‌هاي جديد دانشگاه پيام‌نور اعلام شد

رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور از ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان كنكور سراسري دانشگاه پيام‌نور در مقاطع كارداني به كارشناسي و كارشناسي و كارشناسي ارشد طي روزهاي اول تا پنجم مهر خبر داد.

به گزارش فارس، محمدهادي امين ناجي ادامه داد: پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام‌نور در مقاطع كارداني به كارشناسي، كارشناسي و كارشناسي ارشد بايد در روزهاي 27 تا 31 شهريور اقدام به ثبت‌نام كنند.

نائب قهرماني تيم‌هاي دانش‌آموزي ايران در المپياد نجوم جهان

تيم‌هاي دانش‌آموزي ايران در پنجمين المپياد جهاني نجوم و اختر فيزيك، نائب قهرمان جهان شدند.

به گزارش ايرنا در اين المپياد كه با حضور تيم‌هايي از 25 كشور به ميزباني شهر «كراكف» لهستاني برگزار شد، تيم‌هاي دانش‌آموزي ايران در مسابقات تيمي پس از كشور روماني، به مقام دوم جهان دست يافتند.

تركيب دانش‌آموزي ايران در اين المپياد در قالب دو تيم موفق به كسب يك مدال طلا، چهار مدال نقره و پنج مدال برنز شدند.

بنابراين گزارش علي‌اكبر كاوه‌اي تنها دانش‌آموز ايراني بود كه موفق به كسب مدال طلاي اين مسابقات شد و پس از آن احسان عابدي، علي فهيم‌نيا، آريان ‌هاشمي و بهنام پورقاسمي مدال نقره و اصلان نورقاسمي، رامتين كرامتي، پرهام پرستنده خيال، محمد بياضي و مهدي سليماني فرد مدال برنز اين مسابقات را از آن خود كردند.


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 54
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 48 دقیقه قبل
    

كارشناس مواد آشاميدني و بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي يزد تاكيد كرد:‌ ظروف مسي نه تنها مس بدن را تامين نمي کند بلکه به سلامتي نيز آسيب مي‌رساند.

به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، رضا مورکيان در اين باره اظهار کرد: ظروف مسي براي هدايت گرمايي، ظروف خيلي مناسبي هستند و از زمان قديم نيز از اين ظروف براي پخت و پز استفاده مي شد، اما در صورت تشكيل شدن اکسيد مس يا زنگ مس - که زرد رنگ و داراي ترکيبي بسيار سمي است- در اين ظروف، به سلامت بدن آسيب مي رسد چراكه اين ماده خطرناك است.‌

وي ادامه داد: چون در حين استفاده از ظروف مسي، لايه قلع از اين گونه ظروف جدا شده و وارد مواد غذايي مي شود و يا در اثر شستشو نيز ممكن است اين لايه از ظرف جدا شود.

اين كارشناس مواد آشاميدني، آرايشي و بهداشتي افزود: وجود قلع يا استفاده بي رويه از ظروف مسي سبب افزايش قلع در مواد غذايي و آسيب به سلامت انسان مي شود، بنابراين بهتر است از اين ظروف به ويژه در ظروف خانگي و آشپزخانه به طور مداوم استفاده نشود.

براساس گزارش وبدا، موركيان در پايان تصريح کرد: بعضي از افراد معتقدند استفاده مداوم از ظروف مسي سبب مي شود که مس مورد نياز بدن تامين شود در حالي که اين تفكر اشتباه است چرا که به مقدار مورد نياز بدن، مس در مواد غذايي وجود دارد و نيازي به استفاده از اين ظروف جهت تامين مس بدن نيست.

انتهاي پيام


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 64
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 52 دقیقه قبل
    

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

 


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 61
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 53 دقیقه قبل
    


تابحال به این فکر کرده اید آیا این تصویر واقعی است و متعلق به کجاست..؟

به گزارش سه نسل، در حقیقت این عکس متعلق به منظره ای واقعی است در ایالت کالیفرنیای آمریکا در شهر ناپا ، شرق دره سونوما معروف به Bliss  ( برکت ). عکس توسط عکاس حرفه ای ، چارلز اوریر Charles O’Rear  در سال ۱۹۹۶ گرفته شد و بعنوان پیش زمینه ویندوز آن زمان یعنی ایکس پی تعیین گردید عکسی که تبدیل به آشنا ترین منظره و یکی از ۱۰ عکس محبوب و مشهور دنیا شد. ماکروسافت هنوز هم از این عکس برای پیش زمینه ویندوزهای جدید خود بهره می گیرد تصویری که در انتها مشاهده میکنید در واقع یکی از والپیپر ویندوز ۷ میباشد

ده سال بعد در نوامبر ۲۰۰۶  درست از همان موقعیت و زاویه عکس Bliss ،یک تصویر دیگر توسط عکاس همکار 'گلدن و سنبی ” که به آن منطقه مراجعت داشت گرفته شد و در چند نمایشگاه عکس به نمایش گذاشته شد. در سال ۲۰۰۷ این عکس به عنوان Bliss , after Bill Gates 2006 در نمایشگاهی در سوئیس نمایش داده شد که عنوان جالبی بنظر میرسد.در اینجا عکس های واقعی دیگر از این منظره معروف میتوانید ببینید

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

 

 


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 92
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 54 دقیقه قبل
    

جوک

 

 

 

 

*************************************


به غضنفر میگن چرا آفتابه رو شکوندی؟میگه پدرسگ فیگور می گیره واسه من!

 فرستنده : دوست عزیز امین

*************************************

به غضنفر میگن با کدوم عبادت بیشتر حال میکنی: میگه نماز میت چون وضو نمیخواد، رکوع و سجده هم نداره، کفشاتم در نمیاری، آخرشم ناهار میدن!!!

 فرستنده : دوست عزیز امین


*************************************


غضنفر سر سفره داد میزنه: نون بربری بیارین، نون بربری بیارین! میگن چی شده؟ میگه: آب تو گلوم گیر کرده

 فرستنده : دوست عزیز سجاد


*************************************


به ترکه میگن آمریکا میخواد حمله کنه. میگه خاک بر سرمون شد. حالا کی میخواد جلوی آرنولدو بگیره؟

 فرستنده : دوست عزیز 2712***0935


*************************************


تو شهر غضنفر اینا برای اولین بار چرخ فلک نصب می کنن. غضنفر به شهرداری زنگ می زنه می گه دستتون درد نکنه، از وقتی پنکه بزرگه رو نصب کردین هوا خیلی خنک شده !!!!!

 فرستنده : دوست عزیز فرشید

*************************************

چند تا توله سگ برای باباشون تولد می گیرن روی کیک می نویسن: پدرسگ! تولدت مبارک!

*************************************

غضنفر رو از خواب بیدار میکنن میبینن پین کد میخواد

*************************************

 

 

 

سرکاری

 

 

همیشه میگفتن : پیدا کردن یه دوست خوب خیلی سخته ،

اما من باورم نمیشد،

تااینکه تو را دیدم که برای پیدا کردن من چقدر زحمت کشیدی !!

 

 فرستنده : دوست عزیز مرتضی

 

*************************************

 

اگر خواستار مهاجرت به كانادا هستيد تا 30 سپتامبر با ما تماس بگيريد .....دسته ي غاز هاي وحشي مهاجر!

 فرستنده : دوست عزیز مسعود علیزاده

 

*************************************

اون پایین 2 تا SMS واست نوشتم برو بخون حالشو ببر:
.
.
.
.
.
SMS/SMS

 فرستنده : دوست عزیز 6351***0919


*************************************

نميدانم تا كدامين طلوع خواهم ماند و در كدامين غروب خواهم رفت ولى دوست دارم تا آخرين لحظه بودنم تو رو سر كار بذارم

*************************************

وقتى چشماى درشتت رو به من ميدوزى و با لبهاى بزرگ و صداى رسا واسم آواز ميخونى از هميشه بيشتر دوستت دارم
زيباترين قورباغه ى زندگيم

*************************************

برای من یه فرشته بودی اما هیچ وقت منو دوست نداشتی و همیشه با رقیب های من پرواز کردی
خدا را شکر تازه فهمیدم تو عزرائیلی

*************************************

جهت ترویج فرهنگ اشتغال زایی ، هم اکنون شما به سرکار رفتید!


 

 

عاشقانه

 

 

به خدا خسته شدم از بس به آدمایی که میخوان جای تو رو تو قلبم بگیرن گفتم : ببخشید اینجا جای دوستمه ، الان برمیگرده ...!!!

 فرستنده : دوست عزیز کیوان اکبرپور

 

*************************************

به چشمانت بیاموز که بی رحمانه به هیچ نگاهی چنگ نزند،همین دل من کافیست برای قربانی چشمانت

 فرستنده : دوست عزیز 8163***0937


*************************************


اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
جز نقش تو بر صفحه ي دل نقش کسي نيست

 فرستنده : دوست عزیز مرتضی

*************************************

در كشور عشق هيچ كس رهبر نيست ، هيچ شاهي به گدا سرور نيست

 فرستنده : دوست عزیز بیژن

*************************************

به یاد یارانی که تا گل برایشان نفرستی، یادی از بهار نمیکنند!!!


*************************************

توی معبد چشات هرکی در زد ، باز نکن !چون اونجا فقط زیارتگاه منه !


*************************************

تو از باغ نرگس فریباتری، ز لبخند خورشید زیباتری، تو آن شعر نابی که حافظ سرود، ولی از غزل هم تو زیباتری


*************************************

از ساعت متنفرم، از این اختراع عجیب بشر که جای خالی حضور تو را به رخ دلتنگی هایم میکشد


*************************************

زننده ترین حیواناتی که من تا کنون دیده ام چاپلوسانند، آنها از دوست داشتن سر در نمی آورند و فقط تقلید عاشق شدن را می کنند
زرتشت

 

 

فلسفی

 

 

شکست های زندگی ، درهای پیروزی را می گشاید و خودپسندی درهای پیروزی را یکی پس از دیگری می بندد .

*************************************

اگه خدا تا لب پرتگاه بردت بدون يا از پشت گرفتتت .. يا همون لحظه پرواز رو يادت مي ده

*************************************

اریك باتروورت : هر چه موانع جدی تر و سخت تر باشد , لذت تلاش و پیروزی بیشتر است .

*************************************

 

شاخه پر بار سر بر زمین می نهد و عظمت ان هم چنان در فروتنی او جلوه گر است.

لارس الریش

*************************************

انقدر به تاریكی لعنت نفرستید یك شمع روشن كنید.

گاندی

*************************************

خوشبختی مثل یه پروانه است . وقتی دنبالش می‌دوی پرواز می‌کنه اما وقتی وایسی میاد رو سرت میشینه


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 53
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 57 دقیقه قبل
    

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس گفت: بر اساس تحقیقات ارتش سایبری سپاه در زمینه مراجعه کاربران ایرانی به سایت‌های غیراخلاقی، شیراز رتبه ششم کشور را دارد.

ابراهیم بیانی در جمع مدیران و فرماندهان پایگاه مقاومت ادارات استان فارس اظهار داشت: بر اساس این آمار استان‌های تهران، یزد و اصفهان در رده‌های نخست تا سوم قرار دارند.

بیانی ادامه داد: همچنین بر اساس آمار دیگری در زمینه استفاده کاربران اینترنت از سایت‌های غیراخلاقی  در بین ۱۸۲ کشور جهان تهران مقام نخست و شیراز رتبه پانزدهم را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: با این آمار تکان دهنده چگونه ممکن است با وجود ماهواره‌ها دیگر انگیزه‌ای برای حضور جوانان در مساجد، روزه گرفتن و انجام فریضه امر به معروف باشد.

معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس بیان کرد: یکی از موضوعاتی که دشمن از آن برای جدایی مردم از دین و تهی کردن نظام استفاده می‌کند ابزار فرهنگی و بهره‌گیری از سایت‌های اینترنتی فاسد، شبکه‌ها و آنتن‌های ماهواره است که قارچ گونه در حال رشد هستند.

بیانی ادامه داد: ایجاد اباهی‌گری و تعطیل کردن امر به معروف و نهی از منکر در کشور، با هجمه سنگین از طریق ماهواره‌ها که امروز بیش از ۵۰ درصد مردم از آن استفاده می‌کنند از برنامه‌های اصلی دشمنان است.

معاون اطلاعات فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: هجمه به ارزش‌های دینی جامعه از جمله حجاب، عفاف، نوع‌دوستی، پرکاری و توسعه بی‌بند و باری نیز از اهداف دیگر دشمنان است که در شبکه‌های ماهواره‌ای روی آن کار می‌کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از ماهواره‌ها و پیگیری مختلف آن به نوعی در جامعه اسلامی ایران تاثیر گذاشته است که طبق آمار، افرادی نیز به علت سیگنال ندادن برخی شبکه‌های خارجی از جمله فارسی‌وان اقدام به خودکشی کرده و یا مانع رفت و آمدهای خانوادگی شده‌اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: پدران و مادران باید با هوشیاری مراقب فرزندان خود باشند که آنان دچار هجمه شدید ماهواره‌ها و توسعه ترویج بی‌بند و باری نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: کار مسئولان نظام تنها نباید روبان چینی باشد و آنان باید تلاش کنند که با عملکرد خود کاری نکنند که مردم که ولی نعمت هستند از آنان جدا شوند.

بیانی ادامه داد: مردم هستند که بر ما منت دارند اما پاسخگویی به مردم در برخی ادارات شایسته آداب اسلامی نیست و کار مردم با امروز و فردا شدن به تعویق می‌افتد.


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 61
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 58 دقیقه قبل
    
شركت HTC از عرضه دو گوشي جديد Titan و Radar كه هر دو داراي سيستم عامل ويندوز 7 مايكروسافت هستند خبر داد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) براساس اعلام HTC اين دو گوشي مبتني بر منگو مايكروسافت اوايل ماه اكتبر در اروپا و آسيا روانه بازار خواهند شد.
گوشي Titan داراي صفحه نمايش LCD 4.7 اينچي، پردازنده 1.5 گيگاهرتزي، داراي دو دوربين 8 و 1.3 مگاپيكسلي است. 
گوشي Radar نيز داراي صفحه نمايش 3.5 اينچي، دوربين 5 مگاپيكسلي و پردازنده 1 گيگاهرتزي است.
از ديگر وي‍ژگي هاي اين دو گوشي كه بدنه هاي آنها از آلومينيوم ساخته شده است DLAN، 3G تا 14.4 مگابايت در ثانيه و امكان دسترسي به سرويس هايي مانند HTC Watch، Zune و Xbox Live است.


برای مشاهده هندزآن این دو گوشی اینجا را کلیک کنید.


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)


نوشته شده توسط hasantaleb با 99950 نوشته تا این لحظه
تعداد بازدید تا این لحظه : 51
     درج شده در 1144 روز و 3 ساعت و 58 دقیقه قبل
    

سامسونگ سه گوشي جديد مبتني بر سيستم عامل بادا خود را در نمايشگاه IFA برلين معرفي كرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) سه گوشي جديد Wave 3، Wave M و Wave Y از سيستم عامل بادا 2.0 بهره خواهند برد و داراي وي‍ژگي هايي مانند چندعملكردي، واي فاي، تشخيص صوت و NFC مي باشند.
گوشي Wave 3 داراي صفحه نمايش 4 اينچي AMOLED، پردازنده 1.4 گيگاهرتزي و دوربين 5 مگاپيكسلي است. Wave M همراه با صفحه نمايش 3.65 اينچي HVGA عرضه خواهد شد و كاربران شبكه هاي اجتماعي را هدف قرار داده است. Wave Y نيز كه يك گوشي ارزان قيمت با صفحه نمايش 3.2 اينچي است براي كاربراني عرضه مي شود كه براي اولين بار مي خواهند از گوشي هاي هوشمند استفاده كنند.
هر سه گوشي به ترتيب با قيمت هاي 399، 249 و 150 يورو در سه ماهه چهارم سال روانه بازار خواهند شد.


باز منتشر شده توسط hasantaleb در وب سایت تبیان مرکز زنجان
پیگیری نوشته های کاربر مطالب این کاربر را پیگیری کنید (بزودی)توجه : مدیریت وب سایت در صورت دریافت مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح نسبت تغییر در محتوای  ارسالی کاربران و یا مراحل قانونی اعلام شده اقدام خواهد نمود.
تبیان زنجان با تایید نمایش مطالب ارسالی کاربران آنرا تایید محتوایی و قابل استناد نمی کند . مديران محتوا تنها حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط ( دارای مشکل فنی نمایش و ناقض قوانین ارسال مطلب هر بخش ) را دارند.
© 2004- Tebyan. The content is copyrighted to Tebyan Cultural and Information center and may not be reproduced on other websites.